AYMAX

Güçlü Tarım Verimli Üretim.

AYMAX Güçlü Tarım Verimli Üretim

‘’Güçlü tarım verimli üretim’’ sloganıyla, gübre sektörüne kaliteli ve sürdürülebilir ürünler sunmayı amaçlayan AYMAX, kurulduğu 2021 yılı itibariyle Akdeniz bölgesinde inovatif uygulama teknikleriyle diğer rakiplerinden bir adım öne geçmiştir.

AYMAX, bünyesinde bulunan ve özellikle muz üreticilerine hitaben üretilen,
tescili alınmış 22 farklı ürün çeşidi ile muz sektörünün 1 numarası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Tropik meyve sektöründe 2 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’nin bir numaralı markası haline gelen DEVTAŞ A.Ş.’nin bir markası olan AYMAX, ‘’Güçlü tarım verimli üretim’’ sloganıyla, gübre sektörüne kaliteli ve sürdürülebilir ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Kurulduğu 2021 yılı itibariyle Akdeniz bölgesinde innovatif uygulama teknikleriyle diğer rakiplerinden bir adım öne geçen AYMAX, bünyesinde bulunan ve özellikle muz üreticilerine hitaben üretilen, tescili alınmış 22 farklı ürün çeşidi ile bölgede hizmet vermektedir.

Son teknoloji ile üretilen AYMAX gübreleri kaliteli ambalajı ve doğru oranda içerikleriyle son tüketiciye ulaştırılmaktadır.

AYMAX, Gelişen tarım teknolojisine uyumlu, farklı toprak tipolojisinde dahi etkinliğini sürdüren, uyumlu ve çözüm odaklı ziraat mühendisleri ile her zaman üreticilerimize destek vermeye devam etmektedir.

Aymax-Gorsel-1.jpg
Devtas_Logo.jpg
Aymuz_Logo.jpg
AymaxNaturalLogo.jpg
AymuzFideLogo.jpg
AyBerryLogo.jpg