AYMUZ HAKKIMIZDA

2020 Yılından beri doğa ve çevre ile duyarlı organik ürünler yetiştiriyoruz.

DEVTAŞ Otelcilik Turizm İnşaat Yatırım İşletmecilik Ticaret Tarım A. Ş.

2019 Yılında temelleri atılan Devtaş A.Ş Antalya/Manavgat’ta tarım sektöründe hizmet veren bir şirkettir.Manavgat/Çakış mevkiinde bulunan 15 dönümlük idari ve üretim binası,yine Manavgat’ta,ÇKS’ye kayıtlı 1000 dönümlük örtülü alanı ile 2020 yılının ikinci çeyreğinde inşaat aşamalarını tamamlamış ve faaliyete geçmiştir.

Gerek yarattığı istihdam, gerekse bölge ekomisine kattığı değer ile 6 ay gibi kısa bir sürede Türkiye’nin en önemli tropikal meyve konumuna yükselmiştir.

Devtas AS ,’’İYİ TARIM UYGULAMALARI SERTİFİKASI’’(İTU) kriterlerine uygun olarak ;İnsan sağlığına  zararlı kimyasal,mikrobiyolojik, fiziksel kalıntılar içermeyen,çevreyi kirletmeyen ve doğal dengeye zarar vermeden üretim yapmaktadır.

Türk Patent Enstitüsü onaylı ‘’AYMUZ’’ ve ‘’AYMAX’’ markaları ile kendi sektöründe yatırımlarına devam etmekte olup, AYMUZ ile kendi seralarımızda üretilen üst kalite muz çeşitlrini,portföyünde bulunan global marketler zincirlerinin Türkiye şubelerine ulaştırmaktadır.

Türkiye’nin en büyük yerli muz üreticilerden olan AYMUZ tesisinde son teknolojiye sahip muz sarartma işlemlerini yüksek teknolojik çift katlı,yüksek basınç fan sistemi ile 6 noktadan sıcaklık kontrolü,bağıl nem,CO2 ve etilen kontolü odalarımız sarartma yapılmaktadır.

Yüksek raf ömürlü,homojen sarartma sistemleri sağlanarak,müşteri memnuniyeti ön plan da tutularak hizmet vermektedirr

Devtaş A.Ş, Muz’un Türkiye deki yetiştirme merkezi olan Manavgat’ta 2019 yılında kurulmuştur.Sağlam temelleri ve köklü geçmişinden gelen deneyimiyle geleceğe yatırım yapan Devtaş A.Ş yarım asrı aşan mirası, insana saygılı ve çevreye duyarlı ilkeleriyle ülkemizin büyük bir değeri haline gelmiştir.

Tarımsal üretim ile bayrağı devralan Devtaş A.Ş, vizyon sahibi yatırımlarını, sahip olduğu uzmanlığıyla kısa sürede geleceğe taşıyarak, sektörünün öncüsü haline gelmeyi hedeflemektedir.

Mihenk Taşlarımız

2018

İlk Sera Kurulumumuz Gerçekleşti.

2019

Muzlarımız İlk Meyvelerini Vermeye Başladı.

2020

Tesisimizin Açılışını Gerçekleştirdik.

2021-

Birçok zincir markete ve yurt içi dağıtıma devam ediyoruz.

Markalarımız

Devtas_Logo.jpg
Aymuz_Logo.jpg
AymaxNaturalLogo.jpg
AymuzFideLogo.jpg
AyBerryLogo.jpg

İLETİŞİME GEÇİN

Bizimle her türlü soru, görüş veya öneriniz için iletişime geçin.